Lahůdky-palma

Lahůdky

[$kat['nazev']} [$kat['nazev']} [$kat['nazev']} [$kat['nazev']} [$kat['nazev']} [$kat['nazev']} [$kat['nazev']} [$kat['nazev']} [$kat['nazev']}

 

Obložené bagety jako rychlá svačina či náhrada obědu

Dnešní uspěchaná doba mnoho lidí stresuje a nutí nás pracovat víc, než je zdravé. Díky tomu si občas ani nenajdeme chvíli času na oběd. Jen si sáhněte rukou na srdce, kolikrát za měsíc si ani v klidu nezajdete na oběd nebo si nevychutnáte doma připravený salát.

Hotové bagety šetří váš čas

Řešením by mohly být svačiny - obložené chleby a bagety, které si nachystáte doma a v práci, v mezičase mezi jednáními, si je rychle sníte. I zde je však malý problém, kterým je čas, jež večer potřebujete na jejich přípravu. Komu by e chtělo po náročném dni ještě doma chystat jídlo na další den. Konečným řešením tak mohou být již připravené obložené bagety nebo pečivo, které za vás někdo udělá, vy si jej koupíte a sníte – starost s výrobou tedy předáváte na jiné a sami se věnujete své práci, koníčkům nebo rodině.

Kvalitní obložené bagety pro jednotlivce i firmy

Výrobě lahůdek se věnujeme již více než 10 let. Kromě obložených chlebíčků, lahůdkových salátů, uzenin a dalších pochoutek připravujeme také obložené pečivo. V našem sortimentu naleznete různé varianty obložených baget, croissantů, pletýnek a dalších pekárenských výrobků, které sami zdobíme a děláme z nich rychlé a chutné svačiny. Základ našeho úspěchu tkví v používání kvalitních surovin z vlastní výroby nebo od spolehlivých dodavatelů a důkladné kontrole celého výrobního procesu na vstupu i výstupu.

Nebalené pečivo k rychlé spotřebě

Nabízíme vám čerstvé obložené croissanty a housky určené k rychlé spotřebě do 12 hodin od výroby. Naše pletýnky, hamburgery či jiné pečivo se výborně hodí na večírky, oslavy či firemní rauty jako rychlé a chutné občerstvení pro účastníky. Mezi naše pravidelné odběratele patří i školící centra, která formou studeného bufetu poskytují v přestávkách mezi přednáškami pohoštění posluchačům.

Nebalené pečivo k rychlé spotřebě

Obložené bagety balené ve fólii

Kromě čerstvých nebalených baget určených pro okamžitou spotřebu u nás zakoupíte i obložené bagety zabalené do průhledné fólie, jež produkty chrání před osycháním. Díky balení v ochranné atmosféře garantujeme čerstvost obloženého pečiva po dobu celých 72 hodin. Proto jsou naše produkty vhodné do prodejen potravin, na benzinky, festivaly i do večerek nebo bister, jako doplňkový sortiment jídla.

Obložené bagety balené ve fólii

Bagety balené v krabičce

Pro ještě bezpečnější přepravu na místo prodeje či pohodlí nakupujícího, jsme vybrané obložené bagety zabalili do odolné plastové krabičky. Jde o efektivní způsob ochrany obloženého pečiva, které jej uchová čerstvé celých 72 hodin a navíc atraktivně vypadá. Do krabiček balíme šunkové, čabajkou, sýrové bagety a bagetu alá losos. Všechny naše bagety zabalené do krabiček jsou navíc vyrobeny z celozrnného pečiva, které dnes patří k tomu nejžádanějšímu pekárenskému zboží. 

Bagety balené v krabičce